Terms of Use

Ukraine - Ukrainian

App Terms of Use

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДОДАТКУ OMRON CONNECT

Редакція 2.3, серпень 2021 року

Хто ми, та для чого призначена ця угода

Ми, компанія Omron Healthcare Co., Ltd. (далі — «OMRON»), надаємо вам ліцензію на використання:

згідно з цими умовами.

Передбачуване використання загалом

Додаток дозволяє переносити дані вимірювань із підтримуваних пристроїв OMRON та вручну вводити дані вимірювань у ваш смартфон чи інший портативний пристрій (далі — «Пристрій»).

Додаток надається «ЯК Є». Він не призначений для надання будь-яких, у тому числі альтернативних, порад, включно, зокрема, з медичними консультаціями чи діагностикою, на які слід покладатись.

Компанія OMRON не є постачальником медичних послуг і не надає медичну допомогу. На додаток не можна покладатися як на альтернативу медичному лікуванню чи консультаціям кваліфікованих медпрацівників.

Якщо ви вводите дані вимірювань вручну, ви несете виключну відповідальність за правильність цих даних.

Завжди звертайтесь до лікаря чи іншого медичного працівника з будь-якими питаннями щодо стану вашого здоров’я.

Передбачене використання, коли Додаток використовується з пристроєм ЕКГ

Додаток можна використовувати з пристроєм ЕКГ компанії OMRON в якості домашнього пристрою для запису ЕКГ. При використанні з пристроєм ЕКГ додаток дозволяє записувати ЕКГ, відображати ЕКГ та виявляти можливу фібриляцію передсердь. Для виявлення фібриляції передсердь, брадикардії, тахікардії та нормального синусового ритму Додаток використовує алгоритми AliveCor. Функції ЕКГ додатка класифікуються як медичний пристрій відповідно до Директиви про медичні прилади (93/42/ЄЕС).

Прилад призначений для вимірювання лише артеріального тиску, запису електрокардіограми (ЕКГ) або одночасно артеріального тиску та ЕКГ. Пристрій являє собою цифровий пристрій, призначений для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу у дорослих. Пристрій призначений для запису, зберігання та передачі ритмів одноканальної електрокардіограми (ЕКГ). У поєднанні зі смартфоном пристрій відображає ритми ЕКГ та виявляє наявність фібриляції передсердь, брадикардії, тахікардії та нормального синусового ритму. Пристрій призначений для використання медичними працівниками, пацієнтами з відомими захворюваннями серця чи підозрою на них, а також особами, які піклуються про стан свого здоров’я, у загальних побутових цілях. Пристрій не проходив випробування і не призначений для використання у педіатрії. Компанія OMRON не є постачальником медичних послуг і не надає медичних консультацій. Додаток є виключно інформаційним інструментом і не замінює професійне судження медичного працівника. Інформація, що надається в Додатку, ґрунтується на клінічних рекомендаціях. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем або іншим медичним працівником з будь-яких питань щодо стану вашого здоров’я.

Необхідне обладнання

Додаток призначений для мобільних пристроїв. Щоб переглянути список сумісних пристроїв, відвідайте веб-сайт https://www.omronconnect.com/devices

Компанія OMRON не несе відповідальність за помилки, ненадійну роботу чи інші проблеми, пов’язані з використанням Додатку чи Сервісу на зламаних чи розблокованих Пристроях або використанням на Пристроях, що не відповідають вимогам виробника, включно з використанням змінених версій операційної системи (разом — «Змінені пристрої»). Якщо ви використовуєте Додаток чи Сервіс на Змінених пристроях, ви несете виключну відповідальність і ризики, пов’язані з цим.

Конфіденційність ваших даних

Ми використовуємо персональні дані, які ми збираємо під час використання Додатка та Сервісу, у спосіб, викладений в Заяві про конфіденційність OMRON connect [https://www.omronconnect.com/privacy/].

Також застосовуються умови платформи цифрової дистрибуції, з якої ви завантажуєте Додаток

Користування Додатком також може регулюватись умовами платформи цифрової дистрибуції (наприклад, Apple App Store та Google Play Store), з якої ви завантажуєте Додаток.

Підтримка Додатку та способи повідомлення про проблеми

Підтримка. Якщо ви хочете більше дізнатись про Додаток чи Сервіс, або якщо у вас виникли проблеми з їхнім використанням, ознайомтесь із нашими ресурсами щодо підтримки на сторінці https://www.omronconnect.com/support/.

Звернення до нас (включно зі скаргами). Якщо у вас є пропозиції щодо вдосконалення Додатка, виникли труднощі з використанням Додатка чи ви хочете зв’язатись із нами з інших причин, зверніться до служби підтримки, скориставшись функцією «Зв’язатись із нами» Додатка, або надішліть електронний лист за адресою: support-omron.connect@eu.omron.com.

Як ми зв’язуватимемось із вами. Якщо нам знадобиться зв’язатись із вами, ми зробимо це за допомогою електронної пошти, використовуючи контактні дані, які ви надали нам.

Зворотній зв’язок. Дані, коментарі чи матеріали, які ви надіслали нам під час звернення до служби підтримки, як це зазначено в розділі «Повідомлення», включно з відгуками, як-от: запитання, коментарі, пропозиції тощо (далі — «Зворотній зв’язок»), обробляються відповідно до Заяви про конфіденційність. Ми маємо право використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау чи методи, що містяться у Відгуках, з будь-якою метою, включно, зокрема, для розробки, виготовлення та реалізації продуктів, яких стосуються Відгуки .

Як ви можете використовувати Додаток

В обмін на вашу згоду дотримуватись цих умов, ви маєте право:

Вам повинно бути 18 років, щоб прийняти ці умови та використовувати Додаток

Вам повинно бути 18 років, щоб прийняти ці умови та використовувати Додаток, інакше ви повинні отримати згоду батьків.

Ви не маєте права передавати Додаток іншим особам

Ми надаємо право використовувати Додаток і Сервіс особисто вам, як це зазначено вище в розділі «Як ви можете використовувати Додаток». Ви не маєте права іншим чином передавати Додаток чи Сервіс іншим особам в обмін на грошові кошти чи предмети або безкоштовно. Якщо ви продаєте Пристрій, на якому встановлений Додаток, ви повинні видалити Додаток із нього.

Зміна цих умов

Нам може знадобитись змінити ці умови, щоб урахувати зміни в законодавстві чи передовій практиці або додати функції.

Ми повідомимо вас про зміну цих умов під час чергового запуску Додатка.

Якщо ви не погодитеся з зазначеними змінами, ви не зможете продовжувати користуватись Додатком і Сервісом.

Оновлення додатка

Час від часу ми можемо просити вас оновити Додаток, щоб покращити ефективність, розширити функціональність, відобразити зміни в операційній системі або усунути проблеми з безпекою.

Якщо ви не встановите відповідні оновлення, ви не зможете продовжувати користуватись Додатком і Сервісом.

Використання та доступ до Додатка та Сервісу

Використання та доступ до Додатка та Служби дозволяється на тимчасовій основі. Ми залишаємо за собою право вилучити Додаток і Сервіс чи внести зміни до них без попередження. Час від часу ми можемо обмежувати доступ до певних елементів Додатка і Сервісу, всього Додатка і Сервісу, або певним користувачам. Ми не несемо відповідальність у випадку, якщо Додаток чи Сервіс будуть недоступні з будь-якої причини, в будь-який час чи протягом будь-якого періоду.

Якщо смартфон або Пристрій, який ви використовуєте, належить іншій особі

Якщо ви завантажуєте Додаток на Пристрій, що не належить вам, ви повинні отримати дозвіл власника на це. Ви несете відповідальність за дотримання цих умов, незалежно від того, чи є ви власником Пристрою.

Ми не несемо відповідальність за сторонні сервіси, на які ми надаємо посилання

Додаток чи Сервіс можуть містити посилання на інші незалежні сервіси, які надають інші особи. Ці незалежні сервіси не підконтрольні нам, тому ми не несемо відповідальність за них, та не перевіряли й не схвалювали їхній вміст чи політику конфіденційності (якщо такі є).

Вам потрібно самостійно вирішувати, чи слід використовувати будь-які незалежні сервіси, зокрема, чи купувати будь-які продукти чи послуги, що вони пропонують.

Ліцензійні обмеження

Ви погоджуєтесь із тим, що ви:

Прийнятні обмеження використання

Ви не повинні:

Право інтелектуальної власності

Усі права інтелектуальної власності на Додаток і Сервіс належать нам (або нашим ліцензіарам), а ми надаємо (а не продаємо) вам право використовувати Додаток і Сервіс. Ви не маєте прав інтелектуальної власності на Додаток чи Сервіс, крім права на їхнє використання відповідно до цих умов.

Наша відповідальність за заподіяні вам збитки чи шкоду.

Ми несемо перед вами відповідальність за заподіяні передбачувані збитки та шкоду. Якщо ми порушуємо ці умови, ми несемо відповідальність за заподіяні вам збитки чи шкоду, які є передбачуваним результатом нашого порушення цих умов або нездатності докласти розумних зусиль та застосувати вміння. Проте, ми не несемо відповідальність за непередбачувані збитки чи шкоду. Збитки чи шкода є передбачуваними, якщо очевидно, що це станеться, або якщо коли ви приймали ці умови, ми й ви знали, що це може статись.

Ми жодним чином не виключаємо та не обмежуємо відповідальність перед вами, якщо це незаконно.

Коли ми несемо відповідальність за шкоду вашому майну. Якщо наданий нами дефектний цифровий вміст пошкодить пристрій чи цифровий вміст, який належить вам, ми або усунемо шкоду, або виплатимо вам компенсацію. Проте, ми не несемо відповідальність за шкоду, якої ви могли б уникнути, дотримуючись наших рекомендацій щодо застосування запропонованого вам безкоштовного оновлення, або шкоду, спричинену вам через використання Додатка чи Сервісу на непідтримуваному Пристрої.

Ми не несемо відповідальність за комерційні збитки. Додаток призначений для домашнього та приватного використання. Якщо ви використовуєте Додаток для будь-яких комерційних чи бізнесових цілей або для цілей перепродажу, ми не несемо відповідальність перед вами за втрату прибутку чи вигоди, переривання діяльності чи втрату комерційних можливостей.

Обмеження щодо Додатка та Сервісу. Додаток і Сервіс надаються виключно для загальних інформаційних цілей. Вони не пропонують поради, якими слід користуватись. Ви повинні звернутись за професійною чи спеціалізованою порадою, перш ніж вживати чи утримуватись від будь-яких дій, що ґрунтуються на інформації, отриманій в Додатку чи Сервісі. Незважаючи на те, що ми докладаємо всіх зусиль, щоб оновлювати інформацію в Додатку та Сервісі, ми не надаємо жодних явних або неявних запевнень чи гарантій щодо того, що ця інформація є достовірною, повною чи актуальною.

Переконайтесь у тому, що Додаток і Сервіс підходять вам. Додаток і Сервіс не призначені для задоволення ваших індивідуальних вимог. Перевірте, чи відповідають можливості та функції Додатка та Сервісу (описані на платформі цифрової дистрибуції, з якої ви завантажили Додаток) вашим вимогам.

Ми маємо право припинити ваші права на використання Додатку та Сервісу, якщо ви порушите ці умови

Ми маємо право в будь-який час скасувати ваші права на використання Додатка чи Сервісу, звернувшись до вас, якщо ви серйозно порушили ці умови. Якщо ви можете усунути порушення, ми надамо вам доцільну можливість зробити це.

Якщо ми скасовуємо ваші права використовувати Додаток і Сервіс:

Ми можемо передати цю угоду іншій особі

Ми можемо передавати наші права та обов’язки за цими умовами іншій організації в рамках передачі (частини) нашого бізнесу. Ми завжди повідомлятимемо вас, якщо це станеться. Ми гарантуємо, що передача не вплине на ваші права згідно з цим договором.

Якщо суд визнає частину цього договору незаконною, решта положень залишатимуться чинними

Кожен пункт цих умов діє окремо. Якщо будь-який суд або відповідний орган вирішить, що будь-який із них є незаконним, інші пункти залишатимуться чинними.

Навіть якщо ми затримаємо примусове виконання цього договору, ми зможемо зробити це пізніше

Навіть якщо ми затримаємо примусове виконання цього договору, ми зможемо зробити це пізніше. Якщо ми негайно не наполягаємо на тому, щоб ви зробили певні дії, які ви зобов’язані зробити згідно з цими умовами, або якщо ми відкладемо вчинення заходів проти вас щодо порушення вами цього договору, це не означає, що вам не потрібно виконувати такі дії, та це не заважатиме нам вживати заходів проти вас пізніше.

Які закони застосовуються до цього договору, і де ви можете порушити судове провадження

Ці умови регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства Нідерландів. Усі суперечки, пов’язані з цими умовами, розглядаються виключно в судах Нідерландів.

Комунікація

Якщо у вас є проблеми, запитання або коментарі щодо цього документа чи Додатка, ви можете зв’язатись із нами через нашого представника в ЄС за допомогою електронної пошти support-omron.connect@eu.omron.com, функції «Зв’язатись із нами» Додатка або звичайною поштою за адресою:

Omron Healthcare Europe B.V., Marketing and Communication Department
Scorpius 33
2132LR, Hoofddorp
The Netherlands (Нідерланди)

LAST UPDATED : 20/08/21

OMRON connect makes it easy to view, save, and share your health data.

×